Огляд навчальних закладів

Автор: admin  |  21 Сер 2012 | розділ: Новини

Вже традиційно, всередині серпня,  комісією відділу освіти, на чолі з представниками районної виконавчої влади, очільником освітянської галузі Романчук Д.В., за участю голови райкому профспілки Єремейко Л.І. проведено огляд навчальних закладів району щодо визначення стану їх підготовки до нового навчального року.

Районна комісія провела огляд 35 загальноосвітніх, 19 дошкільних та 3 позашкільних закладів  узагальнивши результати оцінювання згідно критеріїв огляду – конкурсу на краще утримання та зміцнення матеріально-технічної бази установ освіти району та їх підготовку до нового 2012/2013 навчального року та опалювального сезону.

За результатами огляду встановлено, що керівниками навчальних закладів при сприянні відділу освіти, при широкій підтримці батьківської громадськості, спонсорів проведено значну роботу для створення належних умов організації навчально-виховного процесу.  

Відмічається позитивна динаміка якості проведення ремонтів.

У всіх навчальних закладах району ведеться інтенсивна підготовка щодо здійснення заходів, спрямованих на забезпечення класів сучасним навчально-дидактичним обладнанням, демонстраційними матеріалами, технічними засобами навчання, створення ігрових кімнат та ігрових зон для раціонального відпочинку учнів 1 класу в процесі навчальної діяльності та роботи груп продовженого дня.
Всі перевірені навчальні заклади  готові прийняти   своїх вихованців.

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика