Педагогічна вітальня гостинно запросила ветеранів педагогічної праці

Автор: Лілія Єремейко  |  31 Бер 2013 | розділ: Новини
13

28 березня,  ПЕДАГОГІЧНА ВІТАЛЬНЯ гостинно відчинила свої двері для найповажніших представників освітньої галузі району – ветеранів педагогічної праці. Саме тут, освітяни похилого віку мали змогу зустрітися з представниками влади району, колегами управління освіти, молоді та спорту, профспілковим активом, поспілкуватися з керівниками служб району.

В ході зустрічі, слова глибокої вдячності сивочолим освітянам за самовіддану, багаторічну працю пролунали від  ініціаторів та організаторів заходу: заступника голови районної державної адміністрації Ю.В.Стаднічука,  начальника управління освіти, молоді та спорту Д.В.Романчук, голови райкому профспілки працівників освіти і науки Л.І.Єремейко, голови громадської ради з питань освіти і виховання М.Г.Синжерян. За їх словами, ошатна зала зібрала не просто колишніх педагогів, а метрів освітньої галузі району, мудрих наставників, прекрасних вихователів, великих патріотів своєї маленької Батьківщини, своєї рідної школи, свого колективу. Саме вони, сіячі доброго, мудрого, вічного заслуговують на шану і повагу, як з боку держави, влади так і від колег, учнів, навчальних закладів, де пропрацювали все своє життя.

Щире спілкування пройшло в теплій,  дружелюбній атмосфері, адже нікому не байдужа доля людей, за плечима яких великий педагогічний стаж, десятиліття віддані освіті і дітям. Присутні мали змогу обговорити проблемні питання соціального захисту, які стосувалися  медичного обслуговування, санаторно – курортного лікування, автоперевезень, виплат одноразових допомог, субсидій, заощаджень, пільг на світло і газ.  Болючими є питання цін на лікарські препарати, на транспортні послуги. Соціальна несправедливість, за словами педагогів, і у розмірі пенсій, пільг, які, на жаль, мають тільки педагоги, що проживають у сільській місцевості. Як результат – кожне запитання запрошених знайшло свою відповідь, кожне побажання – прийнято до виконання, жодне зауваження не залишиться без належного реагування.

Таким чином, частування і вшанування, щира розмова, концертні виступи і вітальні промови створили неймовірну ауру свята та яскравих вражень для всіх присутніх. Така зустріч – стала доброю нагодою, щоб почути думку і бачення тих, хто перебуваючи на заслуженому відпочинку і надалі вболіває за процвітання нашої освітньої галузі.

За підсумками зустрічі прийнято рішення звернутися до окремих служб району щодо сприяння у вирішенні проблем, спрямованих на соціальний захист ветеранів педагогічної праці, непрацюючих вчителів пенсійного віку, а також вирішено розробити окремі рекомендації навчальним закладам, первинним профспілковим організація по активізації роботи з підтримки даної категорії освітян.

Першим кроком цієї роботи стане поїздка до Банченського монастиря, яка буде зорганізована управлінням освіти спільно з райкомом профспілки, саме для педагогів поважного віку.

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика