Семінар “Організація відпочинку та оздоровлення дітей шкільного віку”

Автор: Лілія Єремейко  |  15 Чер 2012 | розділ: Новини, Події

9 червня Новоселиччина гостинно приймала учасників  семінару начальників відділів (управлінь) освіти міських рад, райдержадміністрацій; завідувачів районних (міських) методичних кабінетів; голів районних (міських) комітетів профспілки Чернівецької області з питань організації оздоровчої кампанії влітку 2012 року – «Організація відпочинку та оздоровлення дітей шкільного віку».

Розпочинаючи теоретичну частину, з вітальними словами до учасників звернулися голова райдержадміністрацї  Георгій Нікітович, голова Новоселицької районної ради Деомид Шова.

Начальник Головного управління освіти і науки Михайло Бауер виступив перед присутніми про «Пріоритетні напрями організації літньої оздоровчої кампанії 2012 року та основні завдання органів управління освітою». Очільник районної галузі Д.Романчук ознайомила учасників семінару з системою організації відпочинку та оздоровлення дітей шкільного віку в Новоселицькому районі, акцентуючи увагу на тому, що цей процес має  не  епізодичний характер, а це відпрацьована стала система, яка є логічним продовженням роботи, розпочатої у загальноосвітніх навчальних закладах під час навчального року.

Систему виховної роботи ДОТ «Калинка» презентувала старший вихователь табору Руслана Кучерявенко, інноваційний проект «Школа лідерів» презентував координатор учнівського самоврядування району Сергій Власов.

На думку всіх виступаючих пріоритетним напрямком у проведенні оздоровчої компанії 2012 року є поліпшення стану здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил, запобігання бездоглядності, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей в канікулярний час. При цьому важливим чинником його забезпечення, як зазначив Михайло Йозефович, є організація якісного, повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей.

Після завершення теоретичної частини семінару його учасники розпочали роботу у групах, знайомлячись з роботою пришкільних таборів з денним перебуванням району.

Так, група начальників відділів (управлінь) освіти під керівництвом начальника Головного управління освіти і науки Михайла Бауера, ознайомилася з роботою пришкільного табору з денним перебуванням «Сонечко», що діє на базі Новоселицької гімназії.

Завідувачі методичних кабінетів відвідали Ванчиківецька загальноосвітню школу, де ознайомилися з тим, як формують у дітей навички здорового способу життя в умовах пришкільного табору з денним перебуванням.

Голови районних (міських) комітетів профспілки познайомилися з організацією роботи пришкільного табору  з денним перебуванням «Віночок» Котелівського НВК, через систему гурткової роботи.

З вітальним словом до працівників закладу та присутніх звернувся заступник голови обкому профспілки працівників освіти і науки Б.Р.Чортик, який подякував колективу освітнього закладу за високий рівень змістовної роботи щодо якісного оздоровлення дітей та подарував первинній профспілковій організації ноутбук.

 

 

Далі, всі учасники семінару відвідали дитячий оздоровчий табір «Калинка», де  діти гостинно провели екскурсію територією закладу та продемонстрували фрагмент виховного заходу «свято Калинове».

Завершився семінар засіданням круглого столу, де учасники обмінялися враженнями, висловили свої пропозиції. За результатами семінару прийнято  методичні рекомендації направлені на сприяння належному оздоровленню та відпочинку дітей.

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика