100-річний ювілей Котелівського НВК

У п’ятницю, 11 жовтня, свій величний 100 – річний ювілей відзначив Котелівський навчально – виховний комплекс.

На свято зібралася громада села, весь педагогічний колектив, працівники школи, батьки, учні та вельмишановні ветерани педагогічної праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку.

Привітали освітян з величавою подією голова Новоселицької районної ради Шова Д.Ф., керівник апарату Новоселицької районної державної адміністрації Сланіна І.І., начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Куриш Г.М., начальник управління освіти, молоді та спорту Новоселицької районної державної адміністрації Романчук Д.В., голова райкому профспілки працівників освіти і науки Єремейко Л.І., сільський голова Трипадуш В.В., керівники підприємств села Котелеве.

Почесними гостями на святі були колишні директори Котелівської ЗОШ Васкан В.В., Калетник В.Г., Калетник В.В. та Оліщук С.Г.  Їм, ветеранам педагогічної праці, начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Куриш Г.М. вручив грамоти і грошові винагороди.

Гідний внесок у розвиток шкільної освіти с. Котелеве та всієї Новоселиччини вклав Василь Васильович Васкан на посадах учителя, керівника закладу, освітньої галузі району, очільника державної виконавчої влади. Начальник управління освіти, молоді та спорту Новоселицької районної державної адміністрації Романчук Д.В. та голова райкому профспілки працівників освіти і науки,  за багаторічну сумлінну працю, успіхи у галузі освіти, високий професіоналізм, цілеспрямованість, педагогічний талант вручили йому Подяку та стрічку «Почесний освітянин району».

51 рік навчав учнів математики та 25 років керував школою Василь Георгійович Калетник, Кавалер ордена Трудового Червоного прапора, Відмінник освіти України. У цей день він став «Почесним керівником закладу».

Багато учителів школи були нагороджені спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, управління освіти, молоді та спорту і райкому профспілки працівників освіти і науки за сумлінну творчу працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди відзначення 100-річчя писемної згадки про зародження шкільної освіти у селі Котелеве.

Тут вшановували мудрих педагогів, згадували історію села і тих випускників, які стали талановитим фахівцями і просто прекрасними людьми, співали пісні та виконали гімн школи.

 

 

 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика