З ДНЕМ ЗНАНЬ!!!!

1 вересня

Вельмишановні педагоги, учні, батьки,

працівники навчальних закладів!

 Щиро  вітаємо вас з початком 2016-2017 навчального року, з Днем знань!

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів і, звичайно, закличним першим дзвоником. Тож нехай Першовересень буде сонячним, світлим, радісним, несе добрий настрій у кожний навчальний заклад, завітає з наснагою, творчістю, оптимізмом у кожну освітянську родину!

Бажаємо тобі, любий школярику – від першокласника до випускника,  успішного навчального року, віднайти свою дорогу до мудрості та пізнання й подолати її легко, гідно, з приємністю, підкоривши найвищі та найзаповітніші вершини. Запорукою до досягнення цієї світлої мети нехай будуть твоя наполегливість, природний талант, розум і сила волі. Набуті в школі міцні знання, багатогранна ерудиція, шляхетність, порядність, милосердя – це ті головні людські якості, які обов’язково знадобляться тобі для досягнення вагомих успіхів у дорослому житті.

У ці святкові дні щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання та навчання підростаючого покоління. Ваша мудра наука формує юні особистості, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави. Саме завдяки вашій енергії, працездатності, патріотизму та небайдужості освітня галузь  працює чітко та ефективно, в змозі забезпечити докорінні перетворення в системі освіти та країни в цілому. Міцного здоров’я, добра, щастя творчої праці, успіху, оптимізму, наснаги, мудрості й терпіння вам, дорогі колеги!

Дорогі батьки! Дякуємо вам за турботу і підтримку ваших дітей, допомогу у підготовці закладів до нового навчального року, активну участь у шкільному житті. Освіта дітей – наша спільна справа, і ми і надалі маємо бути партнерами заради кращого майбутнього наших дітей.

Щиро бажаємо всім Миру, злагоди, єдності, взаєморозуміння і взаємопідтримки,  світлої та прямої дороги до сяючих вершин Знання в ім’я процвітання незалежної, єдиної, могутньої України.

 

Зі щирою повагою,

 

 

Начальник відділу освіти                                    Голова районної організації

райдержадміністрації                                           профспілки працівників

                                                                                            освіти і науки

                   А.Руснак                                                                        Л.Єремейко                                                     

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика