СВІЧА ПАМ’ЯТІ!!!

images (1)

З великим болем у душі освітяни Новоселиччини сприйняли сумну звістку про смерть вельмишановної, високоповажної людини, великого педагога, талановитого керівника, організатора, авторитетного профспілкового лідера

 СИНЖЕРЯН МАРІЇ ГЕОРГІЇВНИ.

Марія Георгіївна народилася 1 вересня 1943 року в селі Бояни.

Свою трудову діяльність розпочала у 1965 році, після закінчення Чернівецького державного університету, отримавши направлення на роботу у Динівецьку середню школу, де протягом шести років працювала вчителем російської мови і літератури. Згодом, продовжила педагогічну діяльність у Маршинецькому навчальному закладі.

Талант організатора, керівника, компетентність, рівень педагогічної майстерності,  висока відповідальність   привели Марію Георгіївну на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи Строїнецької ЗОШ, а згодом – завідувача методкабінетом, директора Новоселицької ЗОШ № 3, інспектора районного відділу освіти.

Починаючи з 1986,  протягом 23  років, Марія Георгіївна очолювала Новоселицьку районну організацію профспілки працівників освіти  і науки, стала авторитетним захисником соціально-трудових інтересів працівників освітньої галузі.

Відійшла у вічність душа світлої, прекрасної людини, яка своїм професіоналізмом, щирою добротою, порядністю і людяністю гуртувала навколо себе всю освітянську родину.

ЇЇ мудра порада – розраджувала, далекоглядність – вселяла оптимізм, щира опіка і турбота – зворушували. Досвід, знання, шляхетність, доброзичливість, делікатність, порядність, мудрість, толерантність, оптимізм, врівноваженість, почуття гумору та стриманість  - викликали повагу та захоплення. Вона була другом і наставником, вчителем і порадником… Допомагала торувати життєву, професійну стежину не одному поколінню своїх учнів та колег. ЇЇ любили і поважали всі.

Думка Марії Георгіївни мала високе поцінування, вважалася надзвичайно вагомою та авторитетною серед освітян. ЇЇ заслуги у освітній галузі, профспілковій діяльності відзначені багатьма почесними нагородами –  «Відмінник народної освіти (СРСР)», «Відмінник освіти України»,  Медаль ім. В.Сухомлинського, звання “Заслужений працівник профспілки України” (золота відзнака).

Спасибі Вам, дорога наша колего, що в долі освітньої галузі, профспілкового руху є вписані Вами золоті сторінки історії. Вписані красиво, велично, гідно. Вписані навіки.

У скорботі низько схиляємо голови перед добрим іменем Марії Георгіївни, молимось за упокій її душі.

Світлий, щемливий спомин назавжди залишиться в пам’яті усіх нас, хто мав честь її знати, жити та працювати пліч-о-пліч.

Ми всі щиро сумуємо та розділяємо горе передчасної втрати  та висловлюємо щирі співчуття всій родині, близьким і друзям покійної…

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика