Дефіцит освітньої субвенції складає 3,7 млрд грн, – ФПУ

2-001_i

Федерація профспілок України та всеукраїнські профспілки працівників освіти і науки, охорони здоров’я, культури, соціальної сфери, державних установ спрямували спільний лист до Кабінету міністрів України з приводу проблем з фінансуванням оплати праці працівникам бюджетних галузей. Про це йдеться у повідомленні Профспілки працівників освіти і науки.

У листі йдеться про те, що за інформацією з місць, яка надходить до галузевих профспілок, існує критична нестача коштів на оплату праці працівникам бюджетної сфери до кінця 2016 року.

Зокрема, щодо освітньої галузі, то дефіцит обсягів освітньої субвенції для фінансового забезпечення шкіл, шкільних відділень НВК, дитячих будинків до кінця цього року складає 3,7 млрд гривень. Дефіцит видатків на фінансування з місцевих бюджетів – 3,5 млрд гривень. Для фінансування ПТНЗ потрібно ще 1,26 млрд гривень.

У зв’язку з цим, профспілки наполягають на підготовці та внесенні змін до Державного бюджету України на 2016 рік щодо виділення необхідних коштів та дофінансування бюджетних галузей.

У профспілці повідомили, що відповідні листі також надіслані до парламентського Комітету з питань бюджету та Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

 Освіта.ua

 

 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика