ДОРОГІ ОСВІТЯНИ!

2

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем Перемоги!

У цей славетний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку пошану Вам, дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови, діти війни!

Ми сповнені щирої вдячності Вам за те, що винесли на своїх плечах тягар борні, врятували Батьківщину від поневолення, підняли її з руїн у повоєнні роки. Пишаємося тим, що зробили для Перемоги Ви – наші колеги – освітяни. У пам’яті назавжди залишиться Ваш урок честі й слави, героїзму і самопожертви, патріотизму і вірності Вітчизні. Низький уклін вам за ваш подвиг, за вашу ратну славу, за вашу перемогу.

Нехай голосніше салюту на весь світ летять слова доземної  пошани Вам, тим, хто зберіг це чисте, блакитне небо, зелені поля і безкрайні простори рідної землі.

Залишайтесь і надалі у строю! Нам дуже потрібні Ваші незламність, життєвий гарт, досвід, невичерпний оптимізм, Ваша свята віра. Нехай доля відміряє кожному з Вас ще багато-багато літ!

Бажаємо Вам здоров’я, тепла, радості, бадьорості, щоб Ви завжди були оточені близькими людьми, що дарують Вам свою любов, ласку і підтримку. Нехай Ваші родини ніколи не спіткає жодне тяжке випробовування. Живіть на щастя Вашим дітям, онукам та нащадкам!

З глибокою шаною і повагою

Начальник управління освіти,

молоді та спорту 

Романчук  Д.В.                                                      

                     

 

Голова райкому профспілки

 працівників освіти і науки

Єремейко Л.І.

 
 
 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика