Гройсман доручив МОН проводити моніторинг, щоб рішення уряду виконувалися, і вчителям платили більше

Без названия (3)

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман попередив, що не дасть місцевій владі “економити” на зарплатах вчителів.

Про це він заявив у середу на засіданні уряду.

“Якимось чином гратися у зменшення заробітної плати на місцях вчителям неприпустимо. Тому я просив би усіх голів адміністрацій, міських голів, будь ласка, платіть освітянам сповна. Все те, що було потрібно від уряду, ми зробили. На більшості території України усе нормально, але є й такі, хто не розуміє потреб освіти, не розуміє, що вчителя треба поважати. Але ми будемо повертати цю повагу у кожному куточку України”, – підкреслив Гройсман.

Він доручив Міністерству освіти проводити моніторинг ситуації в державі, слідкувати, щоб рішення уряду виконувалися, і вчителям платили більше, і публічно інформувати про те, де саме, керівництво якого саме міста не забезпечує виплату підвищених зарплат учителям. “Якщо хтось не розуміє проблем освіти, той взагалі тоді не розуміє свого призначення на ту чи іншу посаду”, – переконаний Прем’єр.

Гройсман також наголосив, що та місцева влада, яка намагається “зекономити” кошти на зарплаті вчителям, мала б почати економити з себе.

Як повідомлялося, нещодавно міністр освіти Лілія Гриневич заявила, що до Міносвіти почали надходити скарги з регіонів, що вчителям не виплачують надбавки за престижність до зарплат.

“У МОН почали надходити повідомлення про те, що в окремих областях місцева влада зловживає своїми повноваженнями та зменшує надбавку за престижність, а в деяких місцевостях педагогів навіть змушують протягом карантину брати відпустку за власний рахунок. Очевидно, що така ситуація є абсолютно неприпустимою”, – наголосила Гриневич.

Вона наголосила, що освітньої субвенції вистачає для виплати коштів вчителям, однак “місцеві органи економлять на вчителях по максимуму”

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика