І ось він – зоряний час педагогів району!

атестація вчителів 3

Ключовим фактором надання якісних освітніх послуг безперечно є фахова майстерність педагога.  Основним мірилом професійного рівня педагогічних працівників була і залишається  - а т е с т а ц і я.

У цьому навчальному році освітня галузь Новоселиччини атестувала 268 педагогів: 120  з них  – атестаційною комісією І рівня,  148 вчителів  – проатестувала районна атестаційна комісія.

За результатами атестації, завдяки щоденній праці, творчому підходу до організації навчально-виховного процесу, впровадженню у свою діяльність інноваційних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, результативності та високому рівню знань учнів і вихованців, 90 педагогів підтвердили свою відповідність вищій кваліфікаційній категорії та 46 педагогам її присвоєно.  

Вагомим здобутком атестації 2012-2013 навчального року стало присвоєння  педагогічного звання «учитель-методист» - 4 та «старший учитель» - 24 педагогам. Разом з тим,  25 вчителів підтвердили своє право і надалі носити, раніше присвоєні, вищезазначені, почесні освітянські звання. Саме учні зазначеної категорії наставників упродовж багатьох років демонструють високий рівень результативності під час участі у районному, обласному, державному етапах Всеукраїнських предметних олімпіад та різноманітних учнівських конкурсах, відстоюючи добре ім’я навчальних закладів Новоселиччини.

Проведенню засідань передувала тривала і клопітка робота щодо вивчення педагогічного досвіду освітян. У процесі  вивчення досвіду роботи членами атестаційної комісії було відвідано уроки та позаурочні заходи, вивчено рівень навчальних досягнень учнів з предметів, розглянуто дані про участь вчителів у роботі методичних об’єднань, фахових конкурсах та інших заходах, пов’язаних з організацією навчально-виховної роботи.

Тож щиро вітаємо усіх педагогів загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів з проходженням

педагогічної атестації!

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за Вашу щоденну невтомну, натхненну працю,   за великий талант і високій професіоналізм,  ініціативність і цілеспрямованість,  за любов до дітей і вчительського ремесла.

Благополуччя  і  щастя Вашим родинам!

Творчості, натхнення, міцного здоров’я, нових горизонтів педагогічної майстерності ми бажаємо Вам, дорогі педагоги Новоселиччини!

Нехай учні та вихованці дарують Вам радість своїми звершеннями та успіхами у освітньому просторі та на життєвому поприщі.

Будьте щасливими  і життєрадісними,  нехай Вам щастить в усіх добрих починаннях!

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика