Мандрувати і пізнавати рідний край – це захоплююче і корисно…

Коломия Cемінар

З метою поглиблення історичних компетентностей учителів історії, ознайомлення  з історико – архітектурними пам’ятками  Прикарпаття, 3 березня 2016року, при сприянні Слобідського НВК, був проведений районний пізнавальний, науково-методичний виїзний семінар вчителів історії та заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Формування пізнавальної діяльності шляхом докладного вивчення історії рідного краю, розвідування цікавих туристських маршрутів» у м. Коломию Івано – Франківської області.

З планом роботи та завданнями семінару учасників ознайомив методист районного методичного кабінету Олег Васильович Міхаєса, який підкреслив, що на сучасному етапі роль шкільного краєзнавства через вагомі потенційні можливості допомагає у розв’язанні актуальних проблем вдосконалення навчально-виховного процесу.

У роботі семінару прийняли участь більше ніж 40 педагогів навчальних закладів району,голова  районної організації профспілки працівників освіти Єремейко Л.І., головний спеціаліст відділу освіти Довганюк А.В.

Учасники семінару відвідали педагогічний коледж Прикарпатського національного Університету імені Василя Стефаника,  ознайомились з навчально-методичною діяльністю та навчально-матеріальною базою закладу, мали змогу відвідати  світлицю М.Г. Стельмаховича, відомого українського педагога, взяли участь в обміні досвідом навчально-виховної діяльності, за сприяння директора  Коломийського педагогічного коледжу, нашого земляка вихідця із Новоселиці, заслуженого працівника освіти і науки України, автора багатьох статей з питань сучасної освіти Валерія Івановича Ковтуна.

Наступною сходинкою екскурсії стала архітектурна споруда(музей «Писанка») у формі найбільшого у світі писанкового яйця, яка являється  візиткою Коломиї і приваблює відвідувачів з усіх країн світу.

Гарні враження учасникам семінару подарував Коломийський музей Народного мистецтва Гуцульщини та Покуття  ім. Йосафата Кобринського, Його  вважають перлиною культурного надбання не лише Прикарпаття, а й України в цілому. Зосередивши у своїх колекціях всю повноту різноманітності народного мистецтва Карпатського краю, він впродовж понад 80 років гідно представляє автентичну культуру талановитих гуцулів і покутян. У колекціях музею зібрано понад 50 тисяч унікальних творів народного мистецтва, історичну, етнографічну та мистецьку вартість яких неможливо оцінити.

Море приємних вражень, незабутніх спогадів та цікавих фотографій залишилось в усіх присутніх.

Подібні семінари-екскурсії стимулюють педагогів до організації та проведення аналогічних заходів щодо вивчення історичних пам’яток рідного краю з учнівською молоддю.

 Заступник директора з виховної роботи,

вчитель історії Слобідського НВК Данілова О.Ф.

 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика