“НАВІКИ РАЗОМ” – ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙКОМУ ПРОФСПІЛКИ ДО ОСВІТЯН УКРАЇНИ

Навіки разом

Шановні, дорогі наші колеги!

Ми – освітяни Новоселиччини, стурбовані розвитком подій у АР Крим, території Східної України та підтримуємо неподільність та територіальну цілісність нашої держави, солідарну єдність Сходу і Заходу, Півночі і Півдня.

Наш район – частина Чернівецької області, який межує з кордонами двох держав – Румунії і Молдови. Район багатонаціональний. Тут, протягом століть, мирно живуть та співіснують молдавани і українці, росіяни і євреї, румуни і білоруси. За всю історію нашої маленької батьківщини не зафіксовано жодного конфлікту на етнічному ґрунті, жодного протистояння чи агресії.

Багатонаціональною є і наша держава. Кожний куточок Вітчизни має свою історичну спадщину, свою культуру, релігію, мову, звичаї і традиції. Але ця палітра розбіжностей ніколи нас не роз’єднувала. Ми доброзичливо сприймали і сприймаємо, цінували і цінуємо  право кожного на самоідентичність, історичну пам’ять і самовизначення.

Наші пращури разом, пліч о пліч, розривали кайдани неволі, мужньо витримували навали загарбників, голодомори, катівні Сибіру, табори смерті  Освенціуму, Майданеку, Собібору. Вони, щедро поливаючи рідну землю своєю кров’ю, ніколи не спокушалися на чужі землі, завжди жадали миру і братерства

Проголошена Незалежність дала нам можливість жити у суверенній, незалежній державі. Так, вибрана нами дорога непроста. Непроста і ситуація, яка нині є в державі, але наші серця не скам’яніли від болю і випробувань. Ми не втратили впевненості у щасливому  майбутньому кожного куточку нашої держави, віримо у її цілісність і нероздільність.

Дорогі колеги!

Незалежно від того, де ми проживаємо – ми всі є невід’ємною частиною нашої могутньої держави, потужної освітянської родини.

Ми переконані, що жоден політик, жодна держава, ніхто і ніколи, ні за яких умов, ні за яких політичних, економічних обставин не зуміє нас роз’єднати.

У нас –  спільний дім, над нами – спільне небо, над нами один Всевишній

І територіальний патріотизм – донецький чи галицький, київський чи буковинський, маючи своє місце і свої права, аж ніяк не може замінити всеукраїнського національно-дер­­жавницького, бо лише він здатен забезпечити Україні нормальний розвиток, справді омріяне щасливе майбутнє.

Ми –  одна сім’я і жити нам в єдиному домі  - Україні.

Ми нікому не дозволимо затьмарити сонце і мирне небо, ганебними діями і підбурюваннями розділити нас кордонами.

Хай благословить Господь цей дім і всіх, хто в ньому мешкає!

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика