Освітянський фестиваль об’єднав таланти

17 травня на Новоселиччині відбувся справжній парад учительської творчості,  натхнення, емоцій, почуттів. Фестиваль під назвою «Таланти твої, освітянська родина!», проведений за ініціативи райкому Профспілки працівників освіти і науки спільно з відділом освіти, став майданчиком для відкриття нових талантів, розкриття невидимих струн душевної краси , який вилився в прекрасне дійство її Величності Творчості.

На урочистий захід, насолодитися творчістю працівників закладів освіти завітали голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко, заступник голови райдержадміністрації Каріна Поп, голова обласної організації Профспілки працівників освіти  і науки Володимир Дудчак, міський голова Марія Нікорич,  представники мас-медіа.

Працівники закладів освіти, мудрі і працьовиті, талановиті і творчі, обдаровані і креативні, складали величальні слова шани своїй рідній Батьківщині, її славетній історії, культурі, своїй професії, своєму народові в номінаціях «Хореографічне», «Вокально-хорове», «Літературне», «Музичне» та «Театральне мистецтво».

Фестиваль тривав понад 5 годин, та глядацька зала була переповнена. Свято освітянської душі – великої, щедрої, доброї, безмежно талановитої, подарувало приємні емоції та незабутні враження всім присутнім!

Члени журі, в складі якого були голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки Л.І.Єремейко, начальник відділу освіти А.І.Руснак, керівники гуртків Будинку дитячої творчості, відзначили високу майстерність, артистизм усіх учасників фестивалю, і зійшлися на думці про те, що розприділити колективи за місцями, просто неможливо,  тому, абсолютно усі колективи були відзначені грошовою премією райкому Профспілки. Кубком обласної організації профспілки працівників освіти і науки,  нагороджено колектив  Костичанівської ЗОШ, а Гран-прі та премію ім. Марії Синжерян отримав колектив Новоселицького ліцею та районного Центру туризму.

Маємо надію, що відтепер фестиваль щороку єднатиме на районній сцені все більше й більше учительських талантів, якими щедра освітянська сім’я Новоселиччини.

 

 

 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика