ОСВІТЯНИ НОВОСЕЛИЧЧИНИ ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

risunok11_59

29 вересня 2017 року в районному Будинку культури вшанували освітян Новоселиччини, чиє професійне свято відзначає країна щороку на початку жовтня. У просторій залі зібралися, як молоді вчителі так і сивочолі ветерани педагогічної ниви, керівники навчальних закладів, голови первинних профспілкових організацій, педагогічні працівники.

Теплими словами пошанування розпочала свято начальник відділу освіти Аделіна Руснак. Зі словами щирого вітанння до учасників святкого дійства звернулася голова райкому профспілки працівників освіти і науки Лілія Єремейко, яка вручила молодим педагогам сертифікати на першу поїздку до старовинного міста Львів.

Слова вдячності за невтомну плідну працю освітянам висловили, перший заступник голови районної державної адміністрації Каріна Поп, начальник  організаційного відділу району ради Зінаїда Туряк, секретар Новоселицької міської ради Вадим Рошка, заступник голови Мамалигівської об’єднаної територіальної громади Володимир Антончук .

За ефективну управлінську діяльність, значні результати в організації роботи, за вагомий внесок у розвиток освіти та за результатами ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з основних наук грамотами   та грошовими преміями було нагороджено кращих працівників освітньої галузі району.

Особливо значимою стала церемонія нагородженння педагогічних працівників, внесених до Книги Пошани освітян Новоселиччини та вшануванння  ветеранів педагогічної праці. Присутнім у залі учителям, які нині на заслуженому відпочинку вручили квіти, а тих кого немає серед нас вшанували хвилиною мовчання.

 

 

фото: https://www.flickr.com/photos/141480821@N07/albums/72157686697742170

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика