ПОЗАШКІЛЬНИЙ ОЗДОРОВЧО – ВИХОВНИЙ ЗАКЛАД “ КАЛИНКА” ГОТОВИЙ ДО ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ

сонечко

Літня оздоровча кампанія для школярів є найкращою і найочікуванішою порою. У цей період діти відпочивають від навчальних занять, набираються сил  і наснаги, оздоровлюються, подорожують. Завжди незабутні спогади дарують дітям дні, проведені у таборах відпочинку. І як добре, що на території Новоселичини є чудовий дитячий табір, розташований у мальовничій лісовій місцині,  – табір «КАЛИНКА». Свіже повітря, наповнене корисними фітонцидами  лісу, відпочинок на лоні природи йдуть на користь кожній дитині, яка влітку відпочиває саме у цьому таборі.

З метою визначення стану готовності позашкільного оздоровчо – виховного табору “Калинка”  до відпочинку та оздоровлення дітей фахівці організацій, служб району, на чолі з очільниками районної влади провели цільову перевірку закладу  щодо безпечності його функціонування в літній період.

Всі члени комісії схвально оцінили роботу адміністрації табору, якість проведених робіт, належний стан території, приміщень дитячого табору, їх відповідність  санітарним нормам , технічним вимогам та вимогам пожежної безпеки.

Наостанок, кожний з присутніх висловив своє щире побажання “Табору” повноцінно зреалізувати  право кожної дитини на повноцінний відпочинок , оздоровлення , зміцнення  здоров’я , задоволення інтересів і духовних запитів.

 

 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика