Про вдосконалення Єдиної тарифної сітки та запровадження нових доплат

Лист
За повідомленням Федерації профспілок України, 20 червня 2013 року профспілки  звернулися до уряду з приводу проблемних питань, пов’язаних з оптимізацією бюджетної сфери.   
 
3 липня поточного року Міністерство соціальної політики України направило лист-відповідь до ФПУ, в якому підтримало профспілкову  ініціативу необхідності підвищення заробітної плати у бюджетній сфері, зменшення розриву між посадовим окладом працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки та мінімальною заробітною платою. Проте, за даними Міністерства фінансів, на сьогодні неможливо здійснити підвищення заробітної плати бюджетникам.
 
Щодо подальших дій на користь гідної оплати праці працівників бюджетної сфери галузеве Міністерство посилається на проект постанови Кабінету Міністрів України «Про вдосконалення умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери». Цим документом передбачено вдосконалення ЄТС відповідно до кваліфікації працівників та складності виконуваної ними роботи, запровадити підвищення оплати праці певним категоріям працівників та доплати за науковий ступінь та вчене звання.
 
Лист Мінсоцполітики, розмір: 4.59 MB, завантажили: 148
 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика