Прийнято рішення про старт звітів і виборів в районній організації Профспілки працівників освіти

viber image 2019-04-24 , 15.27.58

Сьогодні, 24 квітня, відбувся VІІ Пленум комітету Новоселицької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Учасники Пленуму заслухали інформацію голови районної організації Єремейко Л.І. про  виклики, проблемні питання та шляхи вдосконалення роботи організації, її організаційних ланок щодо реалізації статутних завдань у ході звітно-виборної кампанії 2019 року.

У своєму виступі, Лілія Іванівна зосередила увагу на основних успіхах та проблемах Профспілкової організації щодо впливу на органи державної влади у площині гарантій фінансового забезпечення галузі освіти, дотримання законодавчо встановленого рівня оплати праці педагогічних та інших працівників, створення в закладах та установах освіти належних умов для роботи, навчання та здобуття якісної освіти, недопущення погіршення умов праці вчителів, підвищення рівня пенсійного забезпечення членів профспілки, забезпечення їх житлово-комунальними послугами тощо. Про проблеми та успіхи, які існують у освітніх закладах,  первинних профспілкових організаціях Новоселиччини, поділилися голови первинок об’єднаних територіальних громад, району.

Після обговорення інформації про виклики, які стоять перед організаційними ланками,

членами комітету прийнято рішення розпочати звітно-виборну кампанію в районній організації, використавши період підготовки і проведення звітів і виборів для збереження цілісності та єдності організаційних ланок, посилення мотивації профспілкового членства.

Після пленуму відбувся семінар – навчання на якому голова районної організації презентувала алгоритм  проведення звітів і виборів в первинках, зупинилась на проблемних питаннях, на помилках, що найчастіше допускаються при проведенні виборів.

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика