Районна Серпнева конференція педагогічних працівників

Новий навчальний рік для школярів завжди розпочинається 1 вересня. А для освітян Новоселицького району, вже традиційно, його початок знаменується Серпневою конференцією працівників освіти, яка нинішнього року відбулася 28 серпня у великій залі районного Будинку культури. У роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Балта Віталій Володимирович,  голова районної ради Криган Роман Володимирович, заступник голови районної державної адміністрації Данілова Алла Олексіївна, заступник голови Новоселицької районної ради Горбатюк Василь Троянович, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Лілія Іванівна Єремейко, керівники освітніх установ, їх заступники, голови первинних профспілкових організацій, педагогічні працівники, міський та сільські голови, голови батьківських комітетів, спонсори.

З доповіддю «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2013-2014 навчальному році та основні напрямки на 2014-2015 навчальний рік: проблеми, перспективи, шляхи вирішення» перед присутніми виступила заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Валентина Григорівна Єфтемій.

Валентина Григорівна зробила ґрунтовний аналіз освітньої галузі району та окреслила перспективи розвитку освітньої сфери, привітала колег з початком нового навчального року, відзначила, що новий навчальний рік ставить перед нами завдання, вирішення яких покликане забезпечити високу якість освіти, її модернізацію, безпечне та комфортне навчальне і життєве середовище, вибір професії, що, як наслідок формує  життєву долю дитини.

При обговоренні доповіді, педагоги закцентували увагу на питаннях забезпечення якісної освіти учнів у контексті Національної стратегії розвитку освіти в Україні до 2021 року, дотримання соціальних гарантій працівникам галузі в сучасних умовах, урахування думки громадськості при забезпеченні права на якісні освітні послуги в закладах освіти району, виховання патріотизму та духовних цінностей у дітей та молоді в умовах загальноосвітнього та дошкільного навчального закладу.

З вітальним словом до освітян звернулися керівники гілок влади району. Голова районної адміністрації  Віталій Володимирович Балта зазначив, що за останні кілька місяців в освіті, як і в цілому в Україні, сталися значні зміни. Суспільно-політичні процеси в країні формують нові акценти, підходи, перспективи в галузі. Навчальний рік в Україні починається у важких умовах: військової агресії з боку Росії та складного економічного становища. Внаслідок бойових дій на Сході та обмеження фінансів й енергоносіїв, країну, в цілому, й освіту, зокрема, очікують серйозні випробування восени і взимку. Належить вирішити проблему економного витрачання коштів, енергетичних та матеріальних ресурсів.

Роман Володимирович Криган, у своїй вітальній промові  наголосив, що районна рада сповна розуміє свою відповідальність за розвиток освіти в районі, постійно надає підтримку навчально-виховним закладам і робитиме це надалі. “Сьогодні на долю нашої країни випали важкі випробування Ми спільними зусиллями, прагненням кожного побудувати сучасну країну, обов’язково переможемо, здолаємо всі перешкоди на нашому нелегкому шляху до становлення незалежної європейської держави”,- підкреслив у своєму виступі керівник.

Керівники виконавчої, представницької гілок влади щиро привітали  усю педагогічну громаду зі святом –   з початком нового навчального року та побажали мудрості,  миру і злагоди у житті, родинного затишку й віри в щасливе майбутнє України.

Почесну місію нагородження кращих педагогів районної галузі, колективів навчальних закладів за результатами огляду стану готовності закладів освіти до нового навчального року, сільських голів виконали заступники голів районної влади – Алла Олексіївна Данілова та Василь Троянович Горбатюк.

Подяки «За активну дієву підтримку освітянської галузі та особистий вагомий внесок у вирішенні питання поповнення матеріально – технічної бази освітніх установ, плідну співпрацю та взаєморозуміння» Валентина Григорівна та Лілія Іванівна вручили спонсорам, меценатам та батьківській громаді навчальних закладів.

Емоції переповнили всіх присутніх під час вшанування пам’яті героїв Майдану та загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході нашої держави, при виконанні дитячим колективом Котелівського НВК «Молитви за Україну». Здавалося, що в цю мить, серця всіх освітян б’ються в унісон у молитві до Всевишнього, у молитві за Вітчизну!

Боже великий, єдиний,
Нам Україну храни,
Волі і світу промінням
Ти її осіни.

Справжнім апогеєм завершення освітянського форуму став момент, коли, на знак миру та єдності, свободи та незалежності, діти випустили в небо жовто – блакитні кульки та голубів миру з побажанням, щоб вони донесли у Всесвіт наше велике й вічне, невичерпне і нескінченне прагнення жити у добрі і мирі, злагоді і примиренні на теренах Незалежної, Вільної, Суверенної, Соборної держави !

 


 

ФОТО, розмір: 118.37 kB, завантажили: 163ФОТО, розмір: 121.77 kB, завантажили: 156ФОТО, розмір: 120.18 kB, завантажили: 170[Download id not defined]

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика