Щиро вітаємо переможців районного етапу конкурсу “Учитель року-2014″!

images (8)

Щорічний конкурс педагогічної майстерності «УЧИТЕЛЬ РОКУ» – одна із яскравих подій у освітній галузі Новоселиччини. Його проведення  допомагає краще зрозуміти й усвідомити  значимість професії вчителя в житті країни та її майбутніх будівничих – нинішніх школярів, систематизувати надбання щоденної праці кращих педагогів освітніх установ, зробити крок на шляху до педагогічної майстерності.

Протягом двох тижнів 38 педагогічних працівника Новоселицького району брали участь в районному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014».  Конкурсанти випробовували свої знання і вміння під час відкритих уроків, де продемонстрували високу фахову компетентність, знання та володіння сучасними інноваційними технологіями. Уроки вчителів-конкурсантів були в міру емоційними, знання, уміння і навички учнів оцінювались об`єктивно. 

Разом з тим, у рамках педагогічного турніру, вчителі виконували тестові завдання, проводили майстер-класи, захищали власний педагогічний досвід, проявивши професійну майстерність, загальну ерудицію, різнобічні грані таланту, різноманітність інтересів і захоплень.

Фахові журі відзначили оригінальність поданих конкурсних матеріалів та не традиційність напрацювань вчителів, високий рівень педагогічної компетентності конкурсантів, відзначили їх творчість, креативність, професійну майстерність, широкий світогляд, цілеспрямованість, розум і талант.

Згідно рішення журі, за підсумками І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014», переможцями стали:”" 

- у номінації – «ПОЧАТКОВІ КЛАСИ» – Безушка Анатолій Іванович,

вчитель початкових класів Черленівської ЗОШ

- у номінації – «ГЕОГРАФІЯ» – Карабчиївська Андріана Андріївна,

вчитель географії Костичанівської ЗОШ

- у номінації – «ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ» – Преутесей Алла Анатоліївна, вчитель трудового навчання Новоселицької ЗОШ №3

- у номінації – «РУМУНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА» – Середенко Юлія Миколаївна, вчитель румунської мови та літератури Малинівської ЗОШ

- у номінації – «СВІТОВА ЛІТЕРАТУРА» – Гуцуляк Тетяна Іванівна,

вчитель світової літератури Топорівської ЗОШ 

- у номінації – «ДИРЕКТОР ШКОЛИ» – Остафійчук Оксана Василівна, директор Рингацького НВК.

Під час урочистого закриття районного туру конкурсу «Учитель року–2014», яке відбулося 27 листопада, переможців привітали, нагородили дипломами та преміювали голова райдержадміністрації Г.І.Нікітович, заступник голови райради В.Т.Горбатюк,

заступник начальника управління освіти, молоді та спорту О.І.Обершт,

 

завідувач РМК Я.В.Дисар,

 

 

 

 

голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Л.І.Єремейко.

 

 

 

 

Приємним подарунком для переможців, фіналістів, лауреатів конкурсу та для всіх освітян, які прийшли на свято, були виступи вихованців Будинку дитячої творчості.

 

 

Переможці І туру конкурсу будуть захищати честь освіти Новоселичини на обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

Побажаємо їм успіхів!

 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика