Щиро вітаємо Вас із Днем знань!

1 вересня

Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь. Без перебільшення, його відзначають всі: від вихованців дитячих садків до людей, які вже давно закінчили школу. Це наше спільне свято, адже в основі будь-якої справи лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість досягти успіху та реалізувати свої здібності. Саме тому нині перед освітянами висунено нові вимоги, які зумовлені потребами XXI століття.

Учительство Новоселиччини багате творчо обдарованими фахівцями, які своїми пошуками збагачують навчально-виховний процес, творять самобутнє обличчя освіти району. Їх високий професійний рівень, зразкові морально-етичні якості – це приклад для учнів – майбутніх конкурентоспроможних українців, що творитимуть інтелектуальний і духовний потенціал нашої незалежної держави. Навчання дитини – це творення людини, а особистий приклад педагога та батька промінь сонця для дитячих душ. Світіть, дорогі колеги, випромінюйте тепло, зігрівайте ним кожну дитячу душу, і це озветься вам сторицею в майбутньому. І нехай ваша мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Віримо, висіяне зерно науки дасть добрі сходи і зросте в душах жителів нашого краю  урожаєм мудрості, натхнення та патріотизму.

  Бажаємо всім освітянам району міцного здоров’я, натхненної праці, мудрості й терпіння! Низький уклін вам, дорогі колеги! Нехай цьогорічний перше вересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

   У добру, плідну і щасливу путь!

 

Начальник управління                                          Голова райкому профспілки

освіти, молоді та спорту                                      працівників освіти і науки

                   Д.В.Романчук                                                                         Л.І.Єремейко

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика