Семінар-нарада у рамках обласної акції «Освітній округ – шлях для забезпечення рівного доступу до якісної освіти»

images (9)

21 листопада 2013 року на базі Новоселицького району відбувся семінар-нарада у рамках обласної акції «Освітній округ – шлях для забезпечення рівного доступу до якісної освіти»,  за участі заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Любові Миколаївни Тарангул, заступника голови Новоселицької районної державної адміністрації Юрія Васильовича Стаднічука, представників освітньої галузі, профспілкових організацій  Глибоцького, Сторожинецького та Герцаївського районів.

В ході засідання освітяни поділилися досвідом роботи щодо створення та діяльності освітніх округів,  накреслили перспективи розвитку нової організаційної форми шкільної освіти, обговорили умови надання справді якісних навчально – виховних послуг учням. 

З вітальним словом до учасників семінар-наради звернувся заступник голови Новоселицької райдержадміністрації Юрій Стаднічук. Він, зокрема, закцентував увагу на виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні», де визначено напрямки сучасної освіти та окреслено основні завдання щодо підвищення якості освітніх послуг. «Районною державною адміністрацією, районною радою завдяки підтримки губернатора краю Михайла Папієва, департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації проводиться відповідна робота щодо покращення умов навчання та виховання дітей. На сьогодні ми маємо в районі три освітні округи – Новоселицький та Мамалигівський освітні округи, а також Новоселицький районний технологічний округ. Вважаю, що спільна участь у сьогоднішньому семінарі представників чотирьох сусідніх районів сприятиме вирішенню багатьох питань, пов’язаних із розвитку освіти в регіоні та забезпеченням прогресивних форм та методів навчання підростаючого покоління» – наголосив Юрій Стаднічук.

« Єдиний засіб зробити якісну освіту доступною – це надати можливість навчатися сучасним школярам в освітніх округах, які забезпечують належні умови для розвитку їх життєвих компетентностей, дають більше можливостей для розвитку творчих здібностей» – зазначила у своєму виступі заступник начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Обершт.

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика