Серпнева конференція працівників освіти Новоселицького району

фото

Новий навчальний рік для школярів завжди розпочинається 1 вересня. А для освітян Новоселицького району вже традиційно його початок знаменується серпневою конференцією працівників освіти. 29 серпня 2013 року, у районному Будинку культури відбулася серпнева конференція працівників освіти.

У роботі конференції взяли участь: Георгій Галиць перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації, Георгій Парпауц перший заступник голови Новоселицької районної державної адміністрації, Василь Горбатюк заступник голови Новоселицької районної ради, Діна Романчук начальник управління освіти, молоді та спорту Новоселицької районної державної адміністрації, Марія Нікорич міський голова, Лілія Єремейко голова райкому профспілки працівників освіти і науки, Олег Плачинта голова районної батьківської ради.

Серпнева конференція – це визначення перспективних планів роботи педагогів на новий навчальний рік, підведення підсумків за минулий навчальний рік, цікаві зустрічі, обмін думками, враженнями.

Роботу конференції розпочала начальник управління освіти, молоді та спортурайдержадміністрації Діна Віссаріонівна Романчук з доповіддю “Про підсумки розвитку дошкільної, середньої, позашкільної освіти  у 2012-2013 н.р. та основні напрямки на 2013/2014  н.р.: проблеми, перспективи, шляхи вирішення ”.

 Діна Віссаріонівна привітала присутніх з початком нового навчального року, відзначила, що новий навчальний рік окреслює завдання, вирішення яких покликане забезпечити високу якість освіти, її модернізацію, безпечне та комфортне навчальне і життєве середовище, вибір професії, що впливає на життєву долю дитини.

Конференцію продовжили виступи учасників конференції з актуальних проблем сучасної освіти. На завершення було нагороджено ряд педагогічних працівників, колективів навчальних закладів грамотами Чернівецької обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації та районної ради, управління освіти, молоді та спорту за творчу та натхненну працю на освітянській ниві, високий професіоналізм, впровадження сучасних методів навчання і виховання молодого покоління.

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика