СПАСИБІ ВАМ, ПЕДАГОГИ!!!!!!!!!

ВАШЕ СЛОВО – МУДРІСТЬ!

ПРАЦЯ ВАША – ДОЛЯ ТРУДАРЯ.

КЕТЯГОМ ЧЕРВОНОЇ КАЛИНИ

ВАМ ЗА ЦЕ ВКЛОНЯЄТЬСЯ ЗЕМЛЯ!

 

У народі кажуть, що письменник живе в своїх книжках, художник – у картинах, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель – у думках і у справах своїх учнів. Саме тому кожна людина з почуттям вдячності згадує свою рідну школу, своїх духовних батьків – вчителів.

 2 жовтня, у районному Будинку культури, слова щирої шани, сердечної вдячностi за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей лунали на адресу освітян Новоселичини, які відзначали своє професійне свято – День працівників освіти.

Розпочала захід заступник начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Єфтемій, яка вшанувала всіх працівників освітянської галузі району щирим, добрим словом.

Щирі слова шани та поваги пролунали, під час урочистостей, від органів виконавчої, представницької влади району, органів місцевого самоврядування, професійної спілки працівників освіти і науки, яких представили – перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Аксентійович Подорожний, голова районної ради Роман Криган, міський голови Марія Нікорич,  голови райкому профспілки працівників освіти і науки Лілія Єремейко. У своєму вітальному слові виступаючі підкреслили значимість і важливість вчительської професії, педагогічної діяльності, акцентуючи увагу на тому, що кожен педагог своїм серцем і розумом формує завтрашню людину, суспільство і, власне, майбутнє України.

Окрім духовної насолоди, освітяни отримали з рук посадовців заслужені нагороди за свою невтомну, творчу, плідну та наполегливу працю, професіоналізм, невтомний творчий пошук, підготовку переможців Всеукраїнських, обласних предметних олімпіад та конкурсів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

 

З напутніми словами видатного українського педагога Василя Сухомлинського, які є дороговказом для кожного, хто обрав Долю Вчителя,  на сцену вийшли молоді педагоги, ті, хто цього навчального року розпочали свою трудову діяльність у освітніх закладах району. Роздуми молодих вчителів про обрану професію, місію педагога завершились словами вдячності корифеям педагогічної мудрості, заслуженим трударям педагогічної ниви – вчителям-наставникам.

 

Родзинкою свята стало врочисте дійство, під час якого молоді та сивочолі педагоги сплели

Вінок педагогічної єдності, єдності поколінь усіх педагогів, незалежно від віку, регіону у якому вони проживають, мови, якою розмовляють.

Одна сім’я, одна родина,

Карпати, південь і Донбас!

Одна єдина Україна,

Велика вчительська родина –

НАЗАВЖДИ ОБ’ЄДНАЛА НАС!

 Особливо трепетним моментом стало вшанування педагогів, які відійшли у Вічність, але полум’я безмежної любові, доброти, мудрості, яким палає і нині їх Душа, увічнюється у думках і вчинках поколінь, з якими вони торували дорогу у життя…

 У залі панував піднесений дух патріотизму, і з боку педагогів, і з боку учнів, які прийшли привітати своїх наставників, відчувалась щира повага до вчительської професії та  вболівання за долю кожного освітянина, долю України і віра у краще її майбутнє.

 

 

 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика