ОСВІТЯНСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ ТУРНІР

кубки

Недільний день 19 травня зібрав освітян на фінальних змаганнях ХІ районної спартакіади серед працівників закладів освіти району. На легкоатлетичному манежі змагалися 14 команд освітніх установ, демонструючи  свої спортивні можливості у змаганнях зі стрибків з місця та бігу на дистанції 100, 400 метрів.За результатами протиборства місця розподілено наступним чином: І місце –  Новоселицький ліцей, ІІ – Ванчиківецька ЗОШ, ІІІ – ЗОШ № 3 м. Новоселиця.

 

Поза конкуренцією Роман Марина – кандидат в майстри спорту з легкої атлетики, вчитель фізичного виховання Рокитнянської ЗОШ, яка показала найкращий результат серед жінок. Та «приз симпатії» всі віддали би Мазур Анастасії – оператору комп’ютерного набору управління освіти, молоді та спорту, яка не займаючись спортом професійно, виборола  одне перше та два других місця.

В напруженій боротьбі пройшов останній вид спартакіади  - міні -футбол. 12 команд долали опір один одного у  безкомпромісній та чесній боротьбі за звання кращого. Особливо видовищними були турніри Зеленогайської, Котелівської команд та команди управління освіти, молоді та спорту, в яких приймали активну участь і представники «слабкої» статі, які нічим не поступалися своїм колегам по команді.

 

Справжньою окрасою турніру стала участь ветерана педагогічної праці Новоселицької гімназії Шумейка Івана Трохимовича та майстерна гра, спортивний хист та красивий пенальті Василя Ілліча Перная. Та лаври перемоги дістаються найсильнішим, найспритнішим, найвитривалішим. Саме такою стала команда Ванчиківецької ЗОШ. Другими у турнірній таблиці – Маршинецький НВК, третіми  - Котелівський НВК.За попередніми підрахунками в загальнокомандному заліку в ХІ спартакіаді на ІІІ сходинці – Маршинецький НВК, Ванчиківецька ЗОШ, на ІІ – Новоселицький районний ліцей. Переможцем спартакіади стала команда Котелівського НВК.

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика