У СПІВПРАЦІ – ЗАПОРУКА УСПІХУ

співпраця

Сьогодні, 28 лютого,  відбулося спільне засідання колегії управління освіти, молоді та спорту, пленуму райкому профспілки працівників освіти і науки та громадської ради з питань освіти, науки та виховання при районній державній адміністрації.    
У роботі засідання взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Ю.В.Стаднічук, керівники навчальних закладів району, голови первинних профспілкових організацій.

У відповідності до порядку денного, в ході засідання, були розглянуті наступні питання: «Про соціальний захист вчителів-пенсіонерів, ветеранів педагогічної праці», «Про хід виконання Угоди між управлінням освіти, молоді та спорту і районним комітетом профспілки працівників освіти і науки за 2012 рік».

Доповідачі – голова громадської ради Синжерян М.Г., голова райкому профспілки Єремейко Л.І.,  проінформували присутніх щодо здійсненої роботи в даному напрямку, окреслили проблемні питання колег, що перебувають на заслуженому відпочинку та ряд завдань, які стоять перед освітніми установами, щодо соціального супроводу та підтримки непрацюючих колег.

Що стосується виконання Угоди, райком Профспілки, виборні профспілкові органи первинних профспілкових організацій, спільно з управлінням освіти, молоді та спорту та керівниками установ і закладів освіти цілеспрямовано домагаються виконання положень Угоди, колективних договорів у закладах освіти. Керівники та профспілкові органи спрямовували  свою діяльність на створення умов для стабільної і ефективної роботи навчальних закладів, захист соціально-економічних і професійних інтересів працівників, упередження виникнення індивідуальних та  колективних трудових спорів, зміцнення трудової дисципліни.

Після всебічного обговорення  учасники засідання ухвалили відповідні рішення. 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика