Урочисте відкриття нового приміщення дошкільного підрозділу Стальнівецького НВК

1

09 серпня 2013 року в селі Стальнівці відбулося урочисте відкриття нового приміщення дошкільного підрозділу навчально-виховного  комплексу. Почесними гостями свята були – голова районної державної адміністрації Георгії Іванович Нікітович, голова районної ради Деомид Федорович Шова, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Любов Миколаївна Тарангул, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Діна Віссаріонівна Романчук, голова райкому профспілки працівників освіти і науки Лілія Іванівна Єремейко, директор МКП «Світанок» Борис Феодосійович Гусан.

    Поважні гості у своїх виступах зазначили, що новостворений дошкільний підрозділ є важливим об’єктом соціальної інфраструктури, який надзвичайно необхідний для молодих сімей у сільській місцевості, адже для їхніх дітей створились можливості здобуття якісної дошкільної освіти, підвищення фізичного, розумового і духовного розвитку, соціальної адаптації та готовності до шкільного навчання. Висловили свої слова вдячності спонсорам, батькам і будівельникам за плідну співпрацю, нагородили їх грамотами та  подарували дітям різноманітні подарунки. Вітаючи дітей, їхніх батьків та працівників закладу, щиросердно побажали щоб у них завжди було тепло і сонячно, а маленьким вихованцям — затишно і привітно.

    Учасники свята мали можливість на власні очі переконатися, що у дитячому садочку створенні всі умови, аби малюкам було затишно і комфортно, адже відтепер саме вони стануть справжніми господарями нового садочку.

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика