І ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ ПЕДАГОГІВ НОВОСЕЛИЧЧИНИ

WP_000934 – копія

Суботній день  21 травня став знаковим для освітньої галузі району –  відбувся І зліт зі спортивного туризму та краєзнавства серед педагогічних працівників закладів освіти.

       Захід проведено за ініціативи райкому Профспілки працівників освіти спільно з відділом освіти, з метою залучення до занять спортивним туризмом працівників освітніх установ, популяризації та пропаганди спортивних туристських походів та організації змістовного відпочинку, як засобу здорового способу життя, вивчення історичного минулого нашого краю.

14 освітянських команд з’їхалися до міського парку районного центру, щоб довести свою вправність та вміння долати водні та гірські перешкоди, позмагатися у майстерності пішохідного, велосипедного, водного туризму. А ще продемонструвати свої таланти у конкурсній програмі, що включала конкурс туристичної пісні та фотографій, краєзнавчу олімпіаду «Мій рідний край».

         З побажаннями в повній мірі проявити себе, успіху, впевненості, бадьорого настрою, сили духу, перемоги сильнішому, учасникам туристичного зльоту побажали начальник відділу освіти А.І.Руснак, голова районної організації Профспілки працівників освіти Л.І.Єремейко,  начальник відділу молоді та спорту М.Г.Козубовський.

Пішохідний туризм, який передбачав подолання смуги перешкод, що включала навісну переправу, переправу по рухомій колод та по паралельних мотузках, а також траверсування схилу, прохід жердини та виконання маятника, впевнено привів до перемоги Новоселицький ліцей. Другими та третіми у цих змаганнях стали Маршинецький та Котелівський НВК.

Вибух емоцій вболівальників, хвилювання учасників викликав велотуризм, який проходив на спеціально підготованій дистанції та включав конкурси з фігурного водіння велосипеду, тріалу. Звання найкращих впевнено отримали МНК, Маршинецький НВК, Новоселицький ліцей.

Надзвичайно яскравим і видовищним явищем на туристичному зльоті було змагання з водного туризму на ставку міського парку. Учасники змагалися на дистанції «Спринт» із застосуванням елементів рятувальних робіт на фінішній прямій. У турнірі прийняли участь всі команди, навіть, якщо це для них було вперше.

Атмосфера була адреналіновою, адже більшість вперше взяли у руки весло, зрозуміли важливість злагодженої роботи в команді, усвідомили пріоритетність  техніки і розуму над фізичною силою, відчули романтику боротьби з водною стихією.  Думається, багато хто з учасників поповнить ряди аматорів водного туризму.

Команди яким вдавалося найспритніше і вміло бороти течію ставка та умовно створені на воді перешкоди – Новоселицький ліцей, Маршинецький НВК та Малинівська ЗОШ.

      Приз симпатії, справедливо, всі віддали би педагогам Магальської ЗОШ – вчителю музики Гарабажіу Кристині Михайлівні та вчителю біології Даскалюк Олені Іллівні, які сміливо, поруч з чоловіками, вперше освоювали техніку водного туризму на катамарані, впевнено і наполегливо підкоряючи супротив водної стихії!

         Лаври перемоги у конкурсній програмі розподілилися наступним чином: І м. – Новоселицький ліцей, Новоселицька гімназія, ІІ м. – Маршинецький, Котелівський НВК. ІІІ м. – Тарасівецька, Костичанівська ЗОШ.

Переможцем І районного зльоту зі спортивного туризму та краєзнавства серед педагогічних працівників закладів освіти суддівською колегією визнано Новоселицький ліцей. Другу сходинку п’єдесталу пошани зайняла команда Маршинецького НВК, третю – Котелівський НВК.

         Переможцям туристичного зльоту-2016 – наші вітання.

Директору та керівникам гуртків РЦСТКЕУМ, членам суддівської колегії щира подяка за організацію проведення зльоту,  керівникам, головам первинних профспілкових організацій, педагогам освітніх установ – за участь. Всім, хто не уявляє свого життя без спілкування з природою, цінує активний спосіб життя і по-справжньому відданий туризму – до нових турнірів!!!!

 

 

ЗАГАЛЬНИЙ ПРОТОКОЛ

І районного зльоту зі спортивного туризму та краєзнавства серед педагогічних працівників закладів освіти

 

Школа

ТПТ

Твел.Т

ТВТ

Кон-

курс

Сума місць

Загальне місце

Новоселицька гімназія

6

8

12

І

27

8

Новоселицький ліцей

І

ІІІ

І

І

6

І

ЗОШ №3

5

н.у.14

5

н.у.14

38

10

Маршинецький НВК

ІІ

ІІ

ІІ

ІІ

8

ІІ

Костичанівська ЗОШ

8

7

8

ІІІ

26

6

Малинівська ЗОШ

н.у.14

4

3

5

26

7

Котелівський НВК

3

5

4

ІІ

14

ІІІ

Тарасівецька ЗОШ

4

6

6

ІІІ

19

4

Боянська ЗОШ

н.у.14

н.у.14

н.у.14

6

48

14

Магальська ЗОШ

10

н.у.14

13

4

41

11

Зеленогайська ЗОШ

7

н.у.14

7

8

36

9

Топорівська ЗОШ

 н.у.14

н.у.14

11

7

46

13

Черленівська ЗОШ

н.у.14

н.у.14

9

7

44

12

МНВК

9

І

10

5

25

5

 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика