Вельмишановні Жінки – працівники дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, ветерани освітянської галузі!

13471_662814553841583_787527501957558349_n

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята –  Міжнародного жіночого дня, яке приходить з ледь відчутним весняним подихом, уквітчане ніжними весняними квітами, зігріте першими теплими променями сонця.

Свого часу французький поет Шарль Бодлер сказав, що жінка – це запрошення до щастя. Складно з ним не погодитися, адже ви щодня робите  життя прекраснішим, роздаровуєте тепло своїх ніжних гарячих сердець, даруєте затишок і турботу в колі родини, створюєте навколо себе простір Любові, в якому завжди приємно і комфортно.

І, виконуючи свою високу професійну місію, ви достойно підтримуєте на досить високому рівні освітню галузь Новоселиччини. Без Вас не було б стільки досягнень, здобутків, перемог, світла, позитиву і тепла у наших освітянських оселях. Ви наповнюєте щоденні робочі будні яскравими фарбами своєї творчості, спонукаєте для шляхетних вчинків і добрих справ своїх учнів і вихованців.

Тож нехай не тільки в цей святковий день, а й завжди, вас цінують і люблять, а пошана і повага дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Нехай у вашому домі та колективі завжди панує взаєморозуміння та злагода, а у серці – весняно-ніжні почуття!

 Міцного вам здоров’я, жіночого щастя, благополуччя, миру  і добра!

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика