ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ!!!!

images (8)

Дорогі освітяни!

Прийміть найщиріші вітання  зі  Світлим Христовим Воскресінням!

У житті кожної людини Великдень – Свято особливо величне та шановане. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією.

У ці дні, замислюючись над глибинною сутністю життя, звертаючись у молитвах до Всевишнього, просімо сповнити наші серця благословенням і радістю, захистити нашу Україну, послати нашим родинам духовне оновлення, дарувати їм здоров’я, злагоду і достаток.

Пасхальні дні – це й час віддати шану всім тим, кого вже немає серед нас, хто залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у життя вічне. Згадаймо їх молитвою та добрим словом!

Нехай Свято Воскресіння Христового увійде у дім кожного з вас торжеством прекрасного та істинного, тим, що нам заповідав і чому вчить Спаситель – миром, християнською любов’ю та Божою благодаттю!

Від усього серця бажаємо ніколи не втрачати віри та надії. Нехай ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті, як Великодній рушник і веселі, як освячені писанки.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 З повагою

Начальник відділу освіти                Голова районної організації райдержадміністрації                      

                                                                  Профспілки працівників освіти і науки    

А.І.Руснак                                                                                                   Л.І.Єремейко

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика