З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!!!

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Вельмишановні працівники освітніх закладів Новоселиччини! 

Прийміть щирі вітання  з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти!

У цей осінній святковий день висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і до рідного краю, за самовіддане служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, добро і щедрість душі.

Своєю наполегливою працею, професіоналізмом, самовідданістю ви сприяєте становленню високоосвіченого покоління України. Учитель – це покликання і важка щоденна праця. Наше суспільство довірило вам свій найцінніший скарб – дітей та молодь. Жодна інша професія не ставить таких високих вимог до людини. Ви – творці майбутнього нашої держави, її інтелекту.

Тож, бажаючи  усім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, відчуття повноти і неповторності життя, невичерпних творчих сил, натхнення та великих успіхів у шляхетній і почесній праці під мирним небом України, віримо: Україну не здолати! Бо  був, є і вічно буде на благодатній українській землі Вчитель, який є патріотом своєї справи, рідної школи, дорогих серцю міста чи села, незалежної держави. А ваші душі, шановні колеги, здатні випромінювати світло християнських чеснот,  ваш розум, у якого найкраща зброя – міцні  знання, – це  взірець для сьогоднішніх й прийдешніх поколінь.

Нехай і надалі ваші доброта, мудрість та витримка високо цінуються і повертаються любов’ю вихованців. Низький уклін вам  за вашу непохитну віру у кожного учня, у кожну дитину. За ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям. За наше минуле, теперішнє і майбутнє. 

Бажаємо вам, дорогі працівники освіти, відчуття повноти і неповторності життя, міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, любові і  оптимізму.

Низький уклін вам і всенародна шана! Зі святом вас!

 

 

 З повагою,

     

Аделіна Руснак,                                             Лілія Єремейко,

начальник відділу освіти                          голова райкому профспілки

Новоселицької РДА                                     працівників освіти

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика