З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!!!!!

images

Шановні педагоги, працівники

та ветерани освітянської ниви!

 

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

День вчителя – це свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя.

У сучасному світі якісна освіта є ключовою умовою для ефективного розвитку суспільства. Воістину велика справа, якою ви займаєтеся, має неоціненну значимість для процвітання нашої держави, для нашого з вами майбутнього.

Ви день за днем, віддаючи часточку свого серця, втілюєте в життя сучасні інформаційні та педагогічні інновації, навчаєте дітей бути мудрими, впевненими в завтрашньому дні.

Навряд чи знайдеться у світі така професія, яка могла б зрівнятися з вашою за висотою гуманізму, за силою впливу на людину.

Спасибі вам за щоденну турботу про молоде покоління, за терпіння і вірність обраному шляху. Любіть наших дітей, навчайте правди і свободи, допомагайте повірити в їхні сили і можливості. Прославляйте й надалі наші школи, педагогічну науку, зміцнюйте та розвивайте її традиції.

Окремі слова вдячності ветеранам педагогічної праці, для яких освіта стала справою життя, адже їй було віддано так багато енергії, знань та душевного тепла.

Нехай щирі слова подяки звучать для вас не тільки у свята, а й щоденно. Міцного здоров’я, віри у свої сили, вагомих здобутків у повсякденній праці, родинного щастя і добра бажаємо всім вам на довгі роки.

Низький уклін вам і всенародна шана!Зі святом вас!

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика