З ДНЕМ ЗНАНЬ!!!!!!!!!!!!!

завантаження

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

ЩИРО ВІТАЄМО ВАС ІЗ ДНЕМ ЗНАНЬ ТА ПОЧАТКОМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Щиро вітаємо вас із Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. 

Дорогі учні, ви вступаєте у прекрасний світ творчого пошуку, пізнання таємничого світу науки. Висловлюємо вам подяку за прагнення здобувати нові знання, за активність та допитливість, які стимулюють нас, старших колег, до самовідданої праці. Ви – головні  діючі особи в освіті. Віримо, що на цій дорозі ви розкриєте свої таланти та втілите бажання. Хай ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до нашої країни, а молодечий запал та енергія скеровані для побудови вашого майбутнього та майбутнього України.

Особливі вітання тим, хто цього року йде до першого класу. Це – особлива подія у вашому житті, чудовий і надзвичайно цікавий час, з якого розпочинається світла дорога до знань і успіхів. Свято першого дзвоника – урочиста подія, яка вам та вашим батькам запам`ятається на все життя. Ви увійдете до єдиної шкільної родини. Перед вами відкриються тисячі доріг країни Знань і вічних істин Добра, Краси, Здоров`я. Бажаємо вам успіхів у їх подоланні!

Складаємо подяку вам, педагоги, за відданість молоді та професіоналізм, щоденну працю і за все, що ви робите для підвищення якості нашої освіти, виведення її у європейський простір. Без вчителя, викладача освіти не існує. Щастя вам, міцного здоров`я, натхненної праці та творчих успіхів!

 

 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика