З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!!

images

Дорогі освітяни!

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Для кожного з нас рік, що минає, був  насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Дорогі колеги! Воістину велика справа, якою ви займаєтесь, має величезну значимість для виховання, навчання дітей, процвітання рідного краю та нашого з вами майбутнього. У наступному році ми маємо втілити у життя те важливе, що планували, до чого йшли, над чим працювали… Ми повинні перетворювати наші бажання у життєві цілі.

Тож, хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного.  Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та  достатком ваші оселі.

Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих  здобутків.

Нехай наступний, 2018 рік, буде успішним, доля завжди буде прихильною до вас і ваших родин, а цілюще Господнє благословення обдаровує щастям і усілякими земними радощами.

З Новим роком! З пресвітлим Різдвом Христовим!

 

  З повагою

Начальник відділу освіти                                                                              Голова районної організації профспілки               

Новоселицької райдержадміністрації                                                    працівників освіти і науки

                                                     Руснак А.І                                                                                                         Єремейко Л.І.   

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика