ЗАВЕРШЕНО ОГЛЯД НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ

16 серпня 2013 року, завершився огляд шкіл району, який проводився з метою перевірки готовності закладів освіти до початку нового 2013-2014 навчального  року. При активному сприянні влади району, голів місцевих рад, батьків, громадськості, адміністрацій шкіл та педагогічних працівників, технічно-обслуговуючого персоналу у всіх навчальних закладах проведена велика робота по підготовці до нового навчального року, а саме: навчальні кабінети поповнені методичним обладнанням, технічними засобами навчання; класні кімнати, кабінети, коридори,  спортивні зали, харчоблоки, рекреації побілені та пофарбовані.

Спортивні майданчики відремонтовані, придбаний спортивний інвентар, створені зони динамічного відпочинку, нові навчальні кабінети. Облаштовані зовнішні та внутрішні вбиральні. Наведений порядок у котельних господарствах.

Створений естетичний дизайн пришкільних територій, насаджено багато квітів, облаштовані зони відпочинку для школярів на свіжому повітрі, виготовлені та встановлені казкові герої, які створюють гарний ансамбль пришкільної території.

Комісія встановила, що 1 вересня школярі прийдуть у світлі, відремонтовані, комфортні класи, щоб із великим задоволенням та бажання приступити до навчання.

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика