Зі святом, дорогі колеги-жінки!

8 березня

Шановні колеги, дорогі жінки!

Прийміть найщиріші вітання зі святом весни, чарівності та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

 

        Цього весняного дня, наповненого ароматом квітів і любові, ми вклоняємось жінці, яка осяває світ своєю чудотворною красою і ніжністю, запалює в серцях кохання, надихає на благородні вчинки, прикрашає життя неповторною гармонією.

Буття кожної людини осяяне життєдайним жіночим началом. Жінка – вінець природи, святиня, ненька, господиня, подруга, трудівниця, берегиня родинного вогнища, уособлення найвищих людських чеснот. Немає нічого більш дорогого і святого в світі, ніж жінка, що дала дитині життя і навчила її бути Людиною.

Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Представниці прекрасної статі – це більшість освітян нашого району. Мудрість, талант, постійне прагнення до самовдосконалення, невтомність, активну життєву позицію вони водночас поєднують з жіночністю та красою.

Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави. Світ стає добрішим, ніжнішим, і більш духовним, коли щасливо усміхаються жіночі очі.

Зичимо, щоб у вашій долі,  не тільки у святкові дні, було сонячно і затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина, яка немов весняне деревце, квітує і проростає новими пагінцями. Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому, дорогі берегині українського роду!

 

 

Начальник  відділу освіти                                                Голова райкому профспілки

райдержадміністрації                                                       працівників  освіти і науки

      А.І.Руснак                                                                                       Л. І.Єремейко

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика