Зі святом останнього дзвоника!

Останній дзвоник)

Шановні випускники, педагоги, працівники закладів освіти, школярі, батьки!

Від щирого серця вітаємо всіх вас зі святом Останнього дзвоника!

 Це свято завжди  урочисте, радісне, і водночас, хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає, дійсно, востаннє.

Дорогі випускники! Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання. Впевнені, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та своїм наставникам.

 Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх дітей, вихованців і душу, і серце, і перлини власного досвіду! Своєю любов`ю та невтомною працею ви допомагали їм пізнавати світ, здобувати знання, прищеплювали моральні цінності.

Бажаємо Вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичимо, аби вогонь творчості та любові ніколи не полишав Ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром! Низький уклін Вам, дорогі освітяни, дорогі батьки, вихователі та наставники. Силою Вашої думки та теплом душі твориться майбутнє держави!

Зі святом! З успішним закінченням 2018/2019 навчального року!

 

З повагою,

 

Начальник відділу освіти                                        Голова райкому Профспілки

районної державної адміністрації                     працівників освіти і науки

                              

А. І. Руснак                                                                                              Л.І.Єремейко                                                 

 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика