ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!!!!!!!!!!!!!

завантаження (2)

Дорогі учні, вельмишановні педагоги та батьки!

Щиро вітаємо вас із завершенням 2016/2017 навчального року.

Традиційне свято Останнього дзвоника вкотре  сповіщає нас про закінчення занять у навчальних закладах та виряджає у самостійну життєву дорогу випускників.

Країна Знань нині перегортає ще одну сторінку нашого освітянського літопису. Упродовж цього навчального року 7406 учнів Новоселиччини припадали до цілющих джерел знань, культури й духовності, старанно засвоювали скарби рідної мови та гуманістичні цінності.

У рідній школі зміцніли й загартувалися, набули знань, умінь і навичок всі без винятку, від безтурботних першокласників до  замріяних у майбутнє випускників.

Тож нехай чудове тепле літечко подарує змістовний і  цікавий відпочинок усім школярам, допоможе набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

Випускникам навчальних закладів бажаємо успішно скласти іспити, зовнішнє незалежне оцінювання, не помилитися у виборі професії, стати гордістю своїх батьків. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте  успішну долю, будете гідними творцями свого життя. Щиро бажаємо Вам, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть Вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!

         Висловлюємо безмежну подяку педагогам за їхню щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які віддавали своїм вихованцям. Цей час іще більше посріблив Ваші скроні, дорогі колеги, але й зміцнив береги невичерпного моря доброти та сердечного тепла, що випромінюють ваші очі. Тож хай вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишає ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повняться світлом, красою і добром!

Слова щирої подяки батькам за тісну співпрацю  з педагогічним колективом  у  вихованні  підростаючого покоління, активну участь у вирішенні проблем закладів, допомогу, підтримку і зичимо, щоб ваші діти обов’язково виправдали ваші батьківські надії та сподівання, стали гідним продовженням свого роду.

 

 З повагою, 

Начальник відділу освіти                              Голова райкому профспілки

районної державної адміністрації              працівників освіти і науки

                              

А. І. Руснак                                                         Л.І.Єремейко                                                  

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика