ЗІ СВЯТОМ!!!!!!!!!!

останній дзвоник

 Шановні випускники, вчителі, батьки!

Завершується 2013-2014 навчальний рік, насичений подіями, повний успіхів та звершень, пам’ятний перемогами, здобутками наставників і вихованців. З яскравим весняним промінням сонця, ніжними піонами приходить у ці дні до наших освітніх закладів – Свято Останнього дзвоника.

Це величне освітянське свято вшановує невтомну, самовіддану працю педагога, незабутнім переспівом шкільного дзвоника проводжає у доросле життя наших вихованців, сповіщає школярів про подолання чергової сходинки до вершини Знань.

Дорогі випускники, перед Вами особливе завдання – вибрати правильну стежку у житті професій, яка переллється у широкий шлях визнання. Щиро бажаємо Вам, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть Вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!

Учням, які продовжуватимуть навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, зичимо гарного відпочинку, зміцнення фізичних і духовних сил улітку. Педагогам – спокійних, але творчо насичених відпусток, добра, радості від вихованців. Батькам – приємних вражень від досягнень дітей, міцного здоров’я і добробуту у родинах.

Божого Вам Благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму, невичерпної енергії, миру і спокою!

Щасти Вам у всьому!

 

З глибокою шаною та повагою

Начальник управління освіти,                                              Голова райкому

молоді та спорту                                                                          профспілки працівників освіти і науки

Д.В.Романчук                                                                                  Л.І.Єремейко

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика