Зустріч Голови Федерації Профспілок в Адміністрації Президента України

адміністрація Президента

Згідно із досягнутою попередньо домовленістю щодо проведення регулярних зустрічей 4 листопада відбулась чергова робоча зустріч Голови ФПУ Григорія Осового з Главою Адміністрації Президента України Борисом Ложкіним.

 

Г.Осовий поінформував очильника АП про ті болючі питання, що турбують більшість працівників, і які з моменту попередньої зустрічі двох керівників, так і не вдалося вирішити. Незадоволення людей, перш за все пов’язано зі зростанням безробіття, падінням реальних доходів працівників, збільшенням боргів по зарплаті, скасуванням санатрон-курортного лікування та дитячого оздоровлення. Негатив викликає зростання цін і тарифів, тому, за словами профспілкового лідера, протестний потенціал у трудових колективах накопичується, що негативно впливає на стан соціально-трудових відносин і навіть призвело до виникнення колективного трудового спору профспілок з урядом і роботодавцями.

У зв’язку із ситуацією, що склалася, Президія ФПУ на одному із своїх останніх засідань прийняла рішення про проведення всеукраїнських зборів представників трудових колективів: робітників і профспілкових активістів, які представлятимуть усі галузі реального сектору економіки, бюджетників та сферу обслуговування. На цих зборах планується визначити завдання і подальші дії профспілок на захист трудових та соціальних прав працівників в умовах проведення реформ і курсу України на євроінтеграцію.

Голова ФПУ висловив сподівання, що і Глава держави візьме участь і виступить перед учасниками Всеукраїнських зборів, проведення яких заплановане наприкінці листопада ц.р.

Він акцентував на тому, що ситуація вимагає від влади більш активних дій: потрібно йти до людей, пояснювати ситуацію, яка склалася в економіці, розповідати про подальші кроки в соціальній політиці, дії, спрямовані на стабілізацію тяжкого економічного становища. Суспільство потребує визначеної «картинки» на перспективу, а також наступного 2016 року: які першочергові завдання влада ставить перед собою і яким чином планує досягати їх вирішення, зокрема, через розподіл фінансового потенціалу: чи буде наступний Державний бюджет соціально орієнтованим, чи будуть скасовано норми, прийняті під диктатом жорсткої бюджетної економії, і які фактично довели до зубожіння більшість наших громадян?

Глава АП Б.Ложкін запевнив, що він поінформує Президента України про проблеми, підняті під час співбесіди з Головою ФПУ, а пакет матеріалів та пропозицій, напрацьованих ФПУ, які було передано до АП, будуть ретельно опрацьовані фахівцями Адміністрації.

 

Прес-центр ФПУ

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика