Зустріч з педагогами – ветеранами Великої Вітчизняної війни.

1

День Перемоги – не лише привід для святкових заходів, але і час згадати історичні події, вшанувати людей, які ціною власного життя відстояли кожну п’ядь рідної землі, подарували нащадкам мир і спокій, щасливе майбутнє.

З цією метою заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Новоселицької районної державної адміністрації О.І.Обершт та голова райкому профспілки Л.І.Єремейко зустрілися з колегами – ветеранами Великої Вітчизняної війни.

Поважні, сивочолі, але водночас молоді душею, педагоги згадували важкі випробування, що випали на їхню долю, пекельні роки війни, нелегкий повоєнний час. З ностальгією говорили про роки праці у навчальних закладах, про своїх учнів, колег, товаришів. Кожний з них говори про різне, але всі вони щиро бажають одного, щоб ніколи не повторилися роки лихоліття, які їм довелося пережити. Щоб вічно панував у світі мир і спокій, щасливими були діти, здоровими онуки.

Наша зустріч завершилася. Але пам’ять про тих, хто ціною свого життя добував Перемогу,  ніколи не згасне в наших серцях.

Бо у слові «війна» –  біль і розпач матерів, плач сиріт. Це – ганебна сторінка в історії людства, це події, від яких мимоволі здригаєшся і вимовляєш: «Господи! Не дозволь повторитися цьому! Ніколи». Хай звершене батьками і дідами, усім поколінням, яке пройшло війну, наснажує нас на добрі справи в ім’я зміцнення української держави, створює всім, хто живе в Україні, щасливе і заможне життя.

Поважні, сивочолі, але водночас молоді душею, педагоги згадували важкі випробування, що випали на їхню долю, пекельні роки війни, нелегкий повоєнний час. З ностальгією розповідали про роки праці у навчальних закладах, про своїх учнів, колег, товаришів. Кожний з них говорив про різне, але всі вони щиро бажають одного, щоб ніколи не повторилися роки лихоліття, які їм довелося пережити. Щоб вічно панував у світі мир і спокій, щасливими були діти, здоровими онуки.

Зустріч завершилася. Але пам’ять про тих, хто ціною свого життя добував Перемогу, ніколи не згасне у наших серцях. Бо у слові війна –  біль і розпач матерів, плач сиріт. Це – ганебна сторінка в історії людства, це події, від яких мимоволі здригаєшся і вимовляєш: «Господи! Не дозволь повторитися цьому! Ніколи».

Хай звершене батьками і дідами, усім поколінням, яке пройшло війну, наснажує нас на добрі справи в ім’я зміцнення української держави, створює всім, хто живе в Україні, щасливе і заможне життя. 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика