Дорогі ветерани! Вельмишановні освітяни!

Автор: Лілія Єремейко  |  08 Тра 2012 | розділ: Вітання
obelisk

У переліку свят, які щороку приходять на нашу землю, незгасною зіркою першої величини залишається День Перемоги. У ньому, як барви на вічному полотні історії та людського буття, переплелися радість і скорбота, гордість і гіркота, біль і надія.

67 років тому відгриміли останні постріли Другої світової війни, війни, що залишила після себе сотні тисяч зруйнованих міст, мільйони покалічених доль, забрала величезну кількість людських життів.

Врятований світ пам’ятає і не забуде тих, хто став на шляху фашизму і зупинив його нестримний поступ. І жодні слова, і все те, що ще буде про неї написано та сказано, не в змозі передати всю велич подвигу нашого народу і ціну, якою заплачено за незабутній травень 1945-го.

Кажуть, що найвищі закони записані у серці. Для нас, нащадків і спадкоємців тих, хто не повернувся з поля бою, пішов у вічність вже у повоєнні часи і хто залишається поруч з нами, таким законом має завжди бути вірність пам’яті солдатів Перемоги.

Ми у вічному боргу перед Вами, дорогі ветерани, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю.
Від усього серця бажаємо щастя, міцного здоров’я і добра, енергії та бадьорості духу. Нехай любов, увага й тепло супроводжують вас скрізь і завжди. Хай у Ваших родинах панує злагода і спокій, оселі повняться достатком, світлої днини та мирного неба!

Зі святом вас, із Днем Перемоги!

Голова райкому
профспілки працівників
освіти і науки

Л.І. Єремейко                                                   

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика