З Днем Незалежності!

Автор: admin  |  23 Сер 2012 | розділ: Вітання

Дорогі освітяни!

Вітаємо вас з великими державними святами – днем Державного прапора України та 21- ою річницею незалежності України!

Український національний синьо-жовтий прапор впродовж історичних звершень ставав символом боротьби за національні й соціальні права українського народу. Серце кожного українця завмирає при підйомі національного прапору. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.

Державний прапор є провісником волі, відродження, слави України, віри у світле майбутнє, у багаті жовтаво – пшеничні лани та глибоке й мирне синє небо. Державний прапор – це не лише невід’ємний символ української державності, а й безцінна святиня, це гордість та дух нації, це наша історія.

Шануймо його!

 Проголошення незалежності нашої країни 24 серпня 1991 року – визначна подія у духовному й політичному житті українського народу.

Сьогодні ми живемо в державі, народ якої через буремні століття, лихоліття і через сумні періоди бездержавності спромігся пронести свою національну гордість та втілити Шевченкові заповіти «В сім’ї вольній, новій…».

З цим днем мільйони наших співвітчизників пов’язують надії на подальший розвиток України, підйом економіки та зміцнення державності. Щиросердно зичимо вам міцного здоров’я та родинного добробуту, благополуччя і злагоди.

Нехай віра у краще майбутнє спонукає вас до нових звершень, добрих починань та рясних освітянських урожаїв в ім’я розквіту незалежної України!

 

З глибокою повагою,

Начальник відділу освіти
Новоселицької райдержадміністрації
Д. Романчук

Голова райкому
профспілки працівників освіти і науки
Л.Єремейко

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика