День охорони праці. Звернення та матеріали

Автор: Лілія Єремейко  |  23 Кві 2012 | розділ: Звернення

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Щорічно, починаючи з 2002 року, понад 50 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці.

Указом Президента Україні від 18 серпня 2006 року № 685/2006 день об’єднання людей навколо проблеми збереження життя і здоров’я працівників офіційно визнаний і в Україні – 28 квітня, наша держава разом з усім світом відзначатиме Всесвітній День охорони праці.

За даними Держгірпромнагляду України у 2011 році загальна кількість нещасних випадків, пов’язаних із виробництвом, порівняно з минулим роком зменшилась на 9%, або на 1041 випадок (на підприємствах України у 2011 році травмовано 10657 осіб, у 2010 році – 11698 осіб), а кількість нещасних випадків із смертельним наслідком, пов’язаних із виробництвом, порівняно з минулим роком збільшилась на 41 нещасний випадок, або на 6% (на підприємствах України у 2011 році смертельно травмовано 685 осіб, у 2010 – 644 особи).

Такий стан справ потребує посилення уваги до безпеки життєдіяльності усіх учасників навчально – виховного процесу.

Тож, напередодні Дня охорони праці, закликаємо керівників освітніх установ разом з уповноваженими представниками професійної спілки, проаналізувати та переглянути організацію діяльності своїх закладів, зосередити зусилля на розв’язанні наявних проблем з охорони праці, усунення небезпечних факторів, подбати про розгортання профілактичної роботи щодо попередження нещасних випадків.

Просимо об’єднати зусилля для забезпечення на кожному робочому місці належних, здорових і безпечних умов праці, реальними справами проявити особливу турботу про потерпілих на виробництві, допомогти їм у вирішенні соціально-побутових проблем, гідно вшанувати пам’ять загиблих працівників.

Пам’ятаймо, дотримання законодавства у сфері охорони праці стане запорукою збереження найціннішого – людського життя.

Матеріали до завантаження:

Голові профкому. Повноваження профспілок з питань охорони праці., розмір: 45.5 kB, завантажили: 372
Примірні питання щодо здійснення громадського контролю представника профспілки з питань охорони праці в закладі освіти, розмір: 41.5 kB, завантажили: 326
Типове положення про громадського інспектора з охорони праці, розмір: 56.5 kB, завантажили: 365
Схема дій адміністрації навчального закладу при нещасному випадку, розмір: 614.5 kB, завантажили: 276
 

За дорученням президії

Голова райкому
профспілки працівників освіти і науки
Л.І.Єремейко

Ще по цій тематиці:

Залиште коментар:

Останні коментарі

    Статистика