Daily Archives: 10.06.2019

ЧИ МОЖЕ КЕРІВНИК ПІД ЧАС ВІДПУСТКИ ПІДПИСУВАТИ ДОКУМЕНТИ?

Особам, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи, надаються щорічні (основна та додаткові) відпустки із збереженням на їх період місця роботи (посади) і заробітної плати (ст. 74 КЗпП). Відпусткою є час відпочинку, який обчислюється в …

Читати далі...

Останні коментарі

    Статистика